...:: PODZIĘKOWANIA

Człowiek jest wielki
nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest,
nie przez to, co ma,
lecz przez to
czym dzieli się z innymi”.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY...

KOCHANI  RODZICE !
KONKURS PRZEDSZKOLNY
„WIELKANOCNY STROIK ”

Serdecznie dziękujemy za tak duże zaangażowanie Rodziców wraz z dziećmi w konkursie przedszkolnym.
Wszystkie dostarczone prace budzą niewątpliwie zachwyt.

W dniu 29.03.2024 wszystkie wspaniałe stroiki zostaną przekazane do Domu Pomocy Społecznej nr 2 w Sosnowcu.

Rodzicom

Z całego serca dziękujemy za Państwa obecność podczas przedszkolnych Występów Świątecznych i Jasełek.
Pragniemy również podziękować Państwu za zaangażowanie w uroczystość: wypieki oraz choreografię.
Oczywiście, jak zawsze, mogliśmy na Państwa liczyć.

Jeszcze raz z całego serca dziękujemy!

Radzie Rodziców

Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za przygotowanie prezentów, pomoc Mikołajowi i Śnieżynce w ich dostarczeniu wszystkim dzieciom  w Przedszkolu

Za wsparcie w zbiórce herbaty

W imieniu pracowników Przedszkola,pensjonariuszy oraz pracowników pobliskiego Domu Pomocy Społecznej- dziękujemy za wsparcie w zbiórce herbat.

Wszystkim zaangażowanym

Serdeczne podziękowania za wsparcie Mikołajkowej Zbiórki Slodyczy  dla podopiecznych z pobliskiego Zespołu  Opiekuńczo- Wychowawczego nr 4 w Sosnowcu.

WSPÓLNIE PODAROWALIŚMY RADOŚĆ DZIECIOM!!!

Rodzicom grupy "Biedronki"

za przygotowanie poczęstunku z okazji uroczystości wigilijnej.

Pani Dominice Bezdel

za

umilenie wszystkim dzieciom czasu podczas Dnia przedszkolaka oraz doatarczeniu niesamowitych wrażeń,
które na pewno pozostaną w ich pamięci na długo.